Fan Modelleri

Airius PureAir fanları akıllı hava temizleme ve iklimlendirme çözümüdür. Patentli teknoloji ve birinci sınıf bileşenler kullanan Airius fanlar, kompakt bir paketten büyük bir etki yaratabilir.

Model 15 (kısa)

Asma Tavan Tipi

Model 10

Asma Tavan Tipi

Model 15

Asma Tavan Tipi

Model 15 (kısa)

Asma Tavan Tipi

Model 25

Asma Tavan Tipi

Model 45

Sürekli Arıtma

PureAir Serisi, herhangi bir iç ortamdaki zararlı mikropları, bakterileri, virüsleri, küfleri ve diğer kirleticileri etkili ve etkili bir şekilde nötralize etmek için en son PHI (Fotohidroiyonizasyon) Hücre teknolojisini içeren bir hava temizleme ve hava akışı sirkülasyon fan sistemidir.

 

PHI Hücresi, doğal olarak oluşan bir temizleme maddesi olan 'İyonize Hidroperoksitler' yayar; bu daha sonra fan hava akışı yoluyla dağıtılır ve boşluklar boyunca sirküle edilir. Fanlar sürekli iç atmosferi dolaştıkça, PHI 7/24 sürekli Hava Arıtma sağlayan nötrleştirici İyonize Hidroperoksitleri dolaştırır.

Gelişmiş Oksitlenme

Airius PureAir Serisi, dörtlü metalik bir hedefe yansıtılan geniş spektrumlu HE / UV ışığı yayan, fan ünitesi içinde patentli bir PHI (Fotohidroiyonizasyon) Hücresi içerir. Bu işlem 'İyonize Hidroperoksitler' üreten bir reaksiyona neden olur. Hidroperoksitler 'Doğa Ana Temizlik Maddesi' olarak bilinir ve fırtınadan sonra havanın temiz kokmasını sağlar.

 

Bu İyonize Hidroperoksitler fan içerisindeki boşluklarda dolaşır. Mikrop, Bakteri ve Virüs gibi zararlı elementlerle bağlandıklarında reaksiyona girerek, onları parçalayan, etkisiz ve kokusuz hale getiren agresif, gelişmiş bir oksitlenme süreci yaratırlar.

Gaz, Buhar & VOC'lar

Havayı ve yüzeyleri temizlemenin yanı sıra, PureAir Serisi ayrıca mekanlarda Gazları, Buharları ve VOC'leri (Uçucu Organik Bileşikler)% 80'in üzerinde azaltır.

 

Ev de dahil olmak üzere çoğu ortam, çeşitli farklı gazlar, buharlar ve VOC'ler içerir. Bunlar boya spreyleri, yazıcılar ve temizlik kimyasallarından duvar boyası veya dumana kadar bir çok kaynaktan salınabilir. Bunlar biriktiğinde, maruz kalan üzerinde sağlıken zararlı ve bazı durumlarda kalıcı etkileri olabilir. Çalışmalar ayrıca düşük düzeyde maruz kalmanın astım gibi sağlık sorunları riskini de artırabileceğini göstermektedir.

25.000 Saatlik PHI Hücresi

PureAir’in entegre PHI (Fotohidroiyonizasyon) Hücresi, hidratlanmış bir katalitik matris hücresi olan yüksek yoğunluklu geniş spektrumlu bir UV tüpünden ve koruyucu bir poli tüpün içine yerleştirilmiş UV ampulünden oluşur. Bu bileşenler daha sonra dayanıklılık için koruyucu bir metal hücreye yerleştirilir.

 

Fan ünitesi ile birlikte verilen 5 Yıllık Garantiye ek olarak, entegre PHI Hücresi, 25.000 saatlik ömür beklentisi ve 2 Yıllık Garanti ile birlikte piyasaya sunulur ve müşterilere hava temizleme sistemlerine yatırım yaparken ihtiyaç duydukları güvenceyi sağlar.

HVAC Maliyetlerini Azaltır

PureAir Serisi sadece güvenli, temiz, mikropsuz ve kokusuz havanın tüm avantajlarını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda müşteriler dünyanın en popüler iklimlendirme fanının sağladığı geniş avantajlardan da yararlanır.

 

Geliştirilmiş konfor ve çevre kontrolü, ısıtma ve soğutma için düşük enerji maliyetleri, Karbon Ayak İzleri ve CO2'de azalma, bunlar bir Airius PureAir Fan sistemi kurmanın birçok avantajından sadece birkaçıdır. 

Havadan & Yüzeylerden

İyonize Hidroperoksit temizleme moleküllerini bir sirkülasyon fanı aracılığıyla çevrelere dolaştırmak, alanı tamamen doldurabilmeleri, tüm duvarlara, mobilyalara, ekipmanlara veya diğer herhangi bir yüzeye yerleşebilmeleri anlamına gelir. Yerleştikçe, zararlı mikroplar veya bakterilerle reaksiyona girerek onları nötralize eder, etkisiz ve güvenli hale getirir.

Küf & Kokular

Temiz ve sağlıklı ortamların korunması tüm işletmeler ve kamusal alanlar için çok önemlidir. Küf, sağlık açısından muhtemelen hava kalitesini etkileyen ve potansiyel olarak solunum problemlerine neden olan en önemli faktördür. 

PureAir Serisi, Küfü% 98'in üzerinde ve Kokuları% 99'un üzerinde azalttığı bağımsız olarak test edilip ispatlanmıştır.

Uyarlanabilir & Fark edilmez

PureAir Serisi, Standart Titan Serimizdeki 10, 15 ve 25 Modellerinde sadece 311mm yüksekliğinde ve 325mm çapında veya Askıya Alınan Seri Modellerimizde 600mm x 6000mm'dir ve tavandaki bir hazneye sorunsuzca sığacak şekilde tasarlanmıştır. 14m'ye kadar tavan yükekliğine uygulanabilir.

Bu, PureAir Serisini hem güçlendirme hem de yeni yapılar için ideal bir Hava Arıtma çözümü haline getirir ve kurulum kolaylığı nedeniyle değişen kat planına ve yer değişikliklerine hızla uyarlanabilir. 

Hız Kontrolü

PureAir Serisi dahil tüm Airius fan üniteleri, Airius 1 AMP, 5 AMP ve EC duvar tipi hız kontrol cihazları ile değişken hız kontrolü seçenekleri ile birlikte gelir.

 

Bu, Airius sisteminizden her mevsim maksimum verimlilik elde etmek için kurulumunuzu özelleştirmenizi sağlar.

BMS & Kablosuz Kontrol

Airius fanları dengeli sıcaklıkları korumak için yılın 365 günü 7/24 çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Basitçe yerine takın ve arka planda sessizce çalışmaya bırakın ve tasarruf artışını izleyin.

 

Ancak bazen bunun geçerli olmadığı veya binaların belirli bir süre boş kaldığı uygulamalar vardır. Bu durumlarda, Airius fanları zamanlayıcılara monte edilebilir veya Bina Yönetim Sistemine (BMS) entegre edilebilir. Airius fanları, kablosuz cihazınızdaki bir düğmeye dokunarak sisteminizi kontrol etme kolaylığı ve esnekliği sunan kablosuz kontrol ile bile kurulabilir.

Özel Renkler

Tüm Airius PureAir destratifikasyon fanları siyah ABS reçine mahfazasına sahiptir. Renk ve estetiğin bir faktör olduğu kurulumlar için, Airius fanları benzersiz uygulamanıza uyacak şekilde RAL renk uyumu boyalı olabilir.

 

Bu ince renk seçenekleri PureAir Serisi fanların arka plana düşmesine yardımcı olur. Fanların orada olduğunu unutabilirsiniz, ancak hava kalitesi ve konforundaki sürekli gelişmeyi her zaman takdir edeceksiniz.

 
 
 

Airius Hava Temizleme ve İklimlendirme Hizmetleri sağlayan Amerika merkezli bir şirkettir.

Maslak Mah. A.O.S 55. Sok

42 Maslak 54 No.4

Sarıyer / İstanbul