top of page

PHI Nedir?

PHI ileri oksidasyon teknolojilerindeki atılım, Hidroperoksitler olarak bilinen bir oksidan grubudur. Hidroperoksitler 3,5 milyar yılı aşkın bir süredir çevremizin ortak bir parçası olmuştur. Hidroperoksitler atmosferde üç bileşen bulunduğunda oluşur: oksijen molekülleri, su buharı ve enerji (elektromanyetik). PHI hidroperoksitler oluşturma yeteneğine sahiptir.

 

İyonize-Hidro-Peroksitler, havadaki ve yüzeylerdeki zararlı mikrobik maddelerin yok edilmesinde çok etkilidir. Oksidanlar olarak, bunu mikropları hücre parçalanması olarak bilinen bir işlemle yok ederek veya moleküler yapısını değiştirerek ve zararsız hale getirerek (VOC'lerde ve kokularda olduğu gibi) yaparlar. Bu görevi şartlı bir alanda gerçekleştirmek için gereken hidroperoksit miktarı, sürekli olarak dış havadaki seviyenin oldukça altındadır. PHI ürün ailesinde bulunan Gelişmiş Oksidasyon Teknolojisi, dış havada bulunan oksidanları evinizin şartlandırılmış alanına getirmiştir.

 

Hidroperoksitlerin sağlık riski oluşturduğu bilinen bir vakası yoktur. İnsanın gezegene adım attığı günden bu yana doğada hidroperoksitlere maruz kaldığımız düşünüldüğünde, hidroperoksitlerin sağlık riski oluşturmadığı makul bir varsayımdır.

 

PHI-Cell® ticari markası, Photohydroionization® ticari markası, RGF Environmental Group, Inc. şirketinin ABD ve / veya diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

PHI Hücresinde Hava Arıtma

Bu gelişmiş Hava Arıtma Teknolojisi, işletmenin kapatılmasının yol açtığı kayıplarından daha az bir maliyetle mevcut klima kanallarına, split ve paket ünitelerine uyarlanabilir. Böyle uygun maliyetli, kanıtlanmış ve etkili bir çözüm mevcut olduğunda ne bekliyorsunuz?

Gelişmiş oksidasyon plazması (0.01 - 0.02ppm) yayan fan, Hidro-Peroksitler, süperoksit iyonları ve hidroksit iyonlarını boşluk boyunca dolaştırır ve mikroorganizmaların yüzde 99'undan fazlasını nötralize eder.

Gelişmiş oksidasyon teknolojilerindeki atılım, 3,5 milyar yılı aşkın bir süredir ortamımızın ortak bir parçası olan Hidroperoksitler olarak bilinen bir grup oksitleyicidir.

Air-Purification-in-the-PHI-Cell-trimmed
utah-mon_nelap_lab041012_edited.png
download_edited.png
download%20(1)_edited.png
bottom of page