Neden Pure Air Serisini Seçmelisiniz?

 COVID-19'un dünya düzenini alt üst etmesiyle  herkesin zihninde 'kendimizi nasıl koruruz?' sorusu var. Cevap basit, sağlık kuruluşları  "bakteri, mikrop ve virüslerden" uzak durulmasını tavsiye ediyor. Kulağa kolay geliyor değil mi?

 

Ancak insanları hastaneler, mağazalar, okullar, oteller, bankalar, spor salonları, restoran ve kafeler gibi kapalı alanlarda nasıl korursunuz? Olası bir çözüm Airius Hava Arıtma Cihazlarıdır. Mevcut herhangi bir Kanallı / Split / Paketlenmiş Klima Sistemine basit bir Hava Arıtma ünitesi takılabilir. Mikroorganizmaların yüzde 99'dan fazlasını nötralize etmek için bağımsız olarak "Kansas Eyalet Üniversitesi" tarafından test edilmiştir.

Basitçe ifade etmek gerekirse, Coronavirüs yüzeylerde veya havada PHI Hücresinin çalıştığı her yerde küçültülebilir veya hatta azaltılabilir. Coronvirüs'ün işletmelerimizi ve günlük operasyonlarımızı etkilemesini durduramayabiliriz, ancak bu Hava Arıtma çözümlerinin yardımıyla, bize çarpan bir sonraki “Grip veya Virüs” ün karşılanıp üstesinden gelinebileceğine emin olabilirsiniz. Personelin çalışması, etkinliklerin sürdürülmesi ve alışveriş merkezlerini, hava alanlarını ve restoranları güvenli ve risksiz bir ortamda çalışır durumda tutmak sağlanabilir.


Tesisinizdeki havalandırma sistemine 30 dakika kadar kısa bir sürede kurulan basit bir eklenti ile saatler içinde sağlıklı bir ortama geri dönebilirsiniz. 

​Airius PureAir fanlarının avantajları:

- Sürekli hava temizleme

-% 99'dan fazla yüzey bakteri ve virüsünü öldürür

-% 97'den fazla havadaki bakteri ve virüsleri öldürür

- Kokuları% 99'un üzerinde azaltır

- Küfü% 98'in üzerinde azaltır

- Gazları, buharları ve VOC'ları% 80'in üzerinde azaltır

- Temiz ve sağlıklı bakım ortamı

- İnsan hapşırıklarındaki mikropların% 78'i 3 feet'de öldürüldü

- Personel verimliliğini artırır

- Personel devamsızlığını azaltır

- Hasta Bina Sendromunu Azaltır

- Gelişmiş atmosfer oksitleme teknolojisi

- Kanal gerektirmeden kolay kurulum

- Küçük, çok yönlü, göze çarpmayan birimler

- Kurulmuş ve kanıtlanmış teknoloji

- Uygun maliyetli İç Hava Kalitesi (IAQ) çözümü

- Bakım gerektirmez

PHI Nedir?

PHI ileri oksidasyon teknolojilerindeki atılım, Hidroperoksitler olarak bilinen bir oksidan grubudur. Hidroperoksitler 3,5 milyar yılı aşkın bir süredir çevremizin ortak bir parçası olmuştur. Hidroperoksitler atmosferde üç bileşen bulunduğunda oluşur: oksijen molekülleri, su buharı ve enerji (elektromanyetik). PHI hidroperoksitler oluşturma yeteneğine sahiptir.

 

İyonize-Hidro-Peroksitler, havadaki ve yüzeylerdeki zararlı mikrobik maddelerin yok edilmesinde çok etkilidir. Oksidanlar olarak, bunu mikropları hücre parçalanması olarak bilinen bir işlemle yok ederek veya moleküler yapısını değiştirerek ve zararsız hale getirerek (VOC'lerde ve kokularda olduğu gibi) yaparlar. Bu görevi şartlı bir alanda gerçekleştirmek için gereken hidroperoksit miktarı, sürekli olarak dış havadaki seviyenin oldukça altındadır. PHI ürün ailesinde bulunan Gelişmiş Oksidasyon Teknolojisi, dış havada bulunan oksidanları evinizin şartlandırılmış alanına getirmiştir.

 

Hidroperoksitlerin sağlık riski oluşturduğu bilinen bir vakası yoktur. İnsanın gezegene adım attığı günden bu yana doğada hidroperoksitlere maruz kaldığımız düşünüldüğünde, hidroperoksitlerin sağlık riski oluşturmadığı makul bir varsayımdır.

 

PHI-Cell® ticari markası, Photohydroionization® ticari markası, RGF Environmental Group, Inc. şirketinin ABD ve / veya diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

PHI Hücresinde Hava Arıtma

Bu gelişmiş Hava Arıtma Teknolojisi, işletmenin kapatılmasının yol açtığı kayıplarından daha az bir maliyetle mevcut klima kanallarına, split ve paket ünitelerine uyarlanabilir. Böyle uygun maliyetli, kanıtlanmış ve etkili bir çözüm mevcut olduğunda ne bekliyorsunuz?

Gelişmiş oksidasyon plazması (0.01 - 0.02ppm) yayan fan, Hidro-Peroksitler, süperoksit iyonları ve hidroksit iyonlarını boşluk boyunca dolaştırır ve mikroorganizmaların yüzde 99'undan fazlasını nötralize eder.

Gelişmiş oksidasyon teknolojilerindeki atılım, 3,5 milyar yılı aşkın bir süredir ortamımızın ortak bir parçası olan Hidroperoksitler olarak bilinen bir grup oksitleyicidir.

Garanti

Airius, aşağıda listelenen ürünlerin düzgün çalışacağını ve aşağıdaki koşullara göre malzeme ve işçilik açısından kusursuz olacağını garanti eder:

 

Fotohidroyonizasyon (PHI) Hücresi: 2 Yıl (Tüm Parçalar / Bileşenler)

2 yıl sonra önerilen ampul değişimi

 

Tüm garanti ayrıntıları için lütfen Kurulum, çalıştırma ve bakım kılavuzuna bakın.

Airius Hava Temizleme ve İklimlendirme Hizmetleri sağlayan Amerika merkezli bir şirkettir.

Maslak Mah. A.O.S 55. Sok

42 Maslak 54 No.4

Sarıyer / İstanbul